خبرنگاران هیات فوتبال بوشهر: دیدار پرسپولیس و شاهین تنگستان در اهرم برگزار شود

به گزارش ایستگاه بازی، بوشهر-خبرنگاران- رئیس هیات فوتبال استان بوشهر خواستار برگزاری دیدار 2 تیم شاهین بندر عامری شهرستان تنگستان با پرسپولیس تهران در جام حذفی در ورزشگاه شهدای اهرم شد.

خبرنگاران هیات فوتبال بوشهر: دیدار پرسپولیس و شاهین تنگستان در اهرم برگزار شود

به گزارش خبرنگاران، امیرحسین محتشم روز چهارشنبه به رسانه ها گفت: تیم فوتبال شاهین بندرعامری شهرستان تنگستان یکی از کنندگان خوب استان بوشهر در لیگ فوتبال دسته دوم کشور است که توانسته با کمترین هزینه و امکانات فوتبالی خوبی را به نمایش گذارد.

وی بیان نمود: شاهین بندر عامری تنگستان تنها تیمی از لیگ دو فوتبال کشور است که پیروز شده به جمع تیم های برتر کشور در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی بپیوندد.

محتشم ادامه داد: در این مرحله و بر اساس قرعه کشی اجرا شده ، تیم فوتبال شاهین بندر عامری شهرستان تنگستان میزبان تیم فوتبال پرسپولیس تهران است و از آنجا که ورزشگاه شهدای اهرم برای میزبانی تیم فوتبال شاهین بندر عامری در لیگ دسته دو کشور مورد تایید سازمان لیگ قرار گرفته، به دنبال این هستیم که دیدار این تیم در جام حذفی در همین ورزشگاه انجام شود.

رئیس هیات فوتبال استان بوشهر بیان نمود: البته نیاز است مشکل نور این ورزشگاه در کنار یک سری کمبودهای هر چند جزیی رفع شود تا اهرم مرکز شهرستان تنگستان بتواند میزبان خوبی برای رقابت های جام حذفی کشور باشد.

وی ادامه داد: از مسئولان شهرستان تنگستان انتظار است که با رفع مختصر عیب های ورزشگاه شهدای اهرم، زمینه برگزاری مناسب دیدار 2 تیم شاهین بندر عامری شهرستان تنگستان و پرسپولیس تهران از مرحله یک هشتم نهایی رقابت های جام حذفی کشور در این شهرستان را فراهم کنند.

منبع: ایرنا
انتشار: 6 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 6 اردیبهشت 1400 گردآورنده: managore.ir شناسه مطلب: 1523

به "خبرنگاران هیات فوتبال بوشهر: دیدار پرسپولیس و شاهین تنگستان در اهرم برگزار شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران هیات فوتبال بوشهر: دیدار پرسپولیس و شاهین تنگستان در اهرم برگزار شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید