نشست مدیرکل مسابقات AFC با دبیرکل فدراسیون و مدیرعامل پرسپولیس

به گزارش ایستگاه بازی، مدیرکل مسابقات کنفدراسیون فوتبال آسیا که جهت حضور در مسابقه تیم های فوتبال پرسپولیس ایران و الدحیل قطر وارد ایران گردیده روز یک شنبه با حضور در فدراسیون فوتبال با دبیرکل فدراسیون دیدار کرد.

نشست مدیرکل مسابقات AFC با دبیرکل فدراسیون و مدیرعامل پرسپولیس

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، پاول لوزانوف، مدیر کل مسابقات AFC در نشست مشترک با محمدرضا ساکت دبیرکل فدراسیون فوتبال، حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس، ایرج عرب معاون و امیر علی حسینی مسوول امور بین الملل این باشگاه هم چنین حامد مومنی نماینده دپارتمان بین الملل فدراسیون فوتبال به تشریح قوانین و ملزومات میزبانی از مسابقات مراحل بعدی رقابت های لیگ قهرمانان باشگاه های آسیا پرداخت.

با توجه به احتمال حضور نمایندگان فوتبال ایران در مراحل بعدی مسابقات هم چنین احتمال حضور حداقل یک تیم ایرانی در بازی فینال این دوره، کلیه تشریفات و ضوابط برگزاری مسابقات مراحل نیمه نهایی و فینال رقابت ها مورد آنالیز و ارزیابی نهاده شد.

در صورت حضور یک تیم ایرانی در فینال لیگ قهرمانان باشگاه های آسیا مسابقه برگشت این رویداد در تهران برگزار می گردد و بر همین اساس ضروری است کلیه موارد مورد احتیاج جهت برگزاری بازی فینال و مراسم اهدای جام از سوی کشور میزبان مورد توجه قرار گیرد.

هم چنین در این نشست مقرر شد در صورت صعود نمایندگان ایران به مرحله نیمه نهایی بازی ها کارشناسان تشریفات ای اف سی برای آنالیز شرایط هتل ها، فرودگاه، حمل و نقل و به طور کلی ضوابط میزبانی به ایران سفر نمایند.

در صورت برگزاری مسابقه فینال لیگ قهرمانان باشگاه های آسیا با حضور یک تیم ایرانی، یک روز قبل از برگزاری این مسابقه جلسه کمیته مسابقات AFC نیز در تهران برگزار خواهد شد و میزبان فینال می بایست مقدمات لازم برای برگزاری این نشست را نیز فراهم کند.

از سوی دیگر طبق گفته مدیرکل مسابقات AFC علاوه بر رییس کنفدراسیون فوتبال آسیا و دبیرکل، اعضای هیات رییسه کنفدراسیون هم چنین میهمانان عالی رتبه فیفا و یوفا نیز میهمانان ویژه مسابقه فینال لیگ قهرمانان باشگاه های آسیا خواهند بود و کشور میزبان می بایست جهت میزبانی از میهمانان ویژه مسابقه فینال نیز تشریفات و شرایط مورد احتیاج را مهیا سازد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 17 دی 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: managore.ir شناسه مطلب: 48

به "نشست مدیرکل مسابقات AFC با دبیرکل فدراسیون و مدیرعامل پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نشست مدیرکل مسابقات AFC با دبیرکل فدراسیون و مدیرعامل پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید