خبرنگاران توضیحات شهرداری دزفول درخصوص برخورد با دستفروش معلول

به گزارش ایستگاه بازی، دزفول- خبرنگاران- برخورد مامور شهرداری دزفول با یک فرد دستفروش معلول واکنش هایی در فضای مجازی داشت که مدیر روابط عمومی این نهاد در این خصوص توضیحاتی ارائه کرد.

خبرنگاران توضیحات شهرداری دزفول درخصوص برخورد با دستفروش معلول

محسن زرشناس چهارشنبه شب در گفت وگو با خبرنگار خبرنگاران اظهارداشت: حوالی ساعت 15 امروز یک فرد دارای معلولیت اقدام به پهن کردن بساط دستفروشی درمقابل یکی از مکان های نظامی کرده بود.

وی افزود: پیمانکار شهرداری حسب وظیفه با برخورد محترمانه نسبت به جمع آوری وسایل این دستفروش اقدام کرد ولی حین جمع آوری وسایل، فرد دستفروش موبایل پیمانکار را از او گرفت و مطرح نمود درصورت پس دادن وسایل، موبایل را پس خواهد داد.

مدیر روابط عمومی شهرداری دزفول گفت: این موضوع باعث درگیری لفظی بین دستفروش و مامور شهرداری شد و دستفروش و همراهش اقدام به کتک کاری مامور کردند که مردم آنها را جدا کردند.

وی افزود: شهرداری دزفول همواره از دستفروشان حمایت کرده و چندین نقطه از شهر را به منظور ساماندهی آنها در نظر گرفته است ولی این فرد دستفروش غیربومی بوده و پیش از این نیز بدون توجه به هشدارهای شهرداری در مکان های غیرمتعارف اقدام به دستفروشی و ایجاد ترافیک کرده بود که این موضوع اعتراض شهروندان را به دنبال داشت.

کلیپی از درگیری مامور شهرداری دزفول و یک فرد معلول امروز چهارشنبه به طور گسترده در فضای مجازی منتشر شد که واکنش کاربران را به همراه داشت.

منبع: ایرنا
انتشار: 24 بهمن 1399 بروزرسانی: 24 بهمن 1399 گردآورنده: managore.ir شناسه مطلب: 1376

به "خبرنگاران توضیحات شهرداری دزفول درخصوص برخورد با دستفروش معلول" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران توضیحات شهرداری دزفول درخصوص برخورد با دستفروش معلول"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید