بیرانوند: رستمی هر چه خواسته در اختیارش گذاشتیم، او ماهانه مبلغ قابل توجهی حقوق می گیرد

به گزارش ایستگاه بازی، دبیر فدراسیون وزنه برداری عنوان نمود به کیانوش رستمی حقوق ماهانه پرداخت می شود و تاکنون هر چه خواسته در اختیارش گذاشته شده است.

بیرانوند: رستمی هر چه خواسته در اختیارش گذاشتیم، او ماهانه مبلغ قابل توجهی حقوق می گیرد

محسن بیرانوند در گفت وگو با ایستگاه بازی درباره گلایه های کیانوش رستمی مبنی بر این که از او حمایت نشده است، بیان نمود: ماهانه مبلغ قابل توجهی به او پرداخت می شود و هر چیزی که خواسته تمام و کمال در اختیارش گذاشته ایم. حتی اعزام به تایلند همان طور که خود او خواست، انجام شد. ماساژور خواست؛ همراهش فرستادیم و تمایل داشت برادرش به عنوان مربی کنارش باشد که انجام شد. هم چنین بلیت فرست کلاس خواست و با وجود بار مالی سنگینی که برای فدراسیون داشت، برایش تهیه کردیم.

او ادامه داد: حتی در ماه هایی که اردو هم تعطیل بود حق الزحمه ماهانه او پرداخت شد. نکته دیگر در مورد حقوق ماهانه این است که آقای مرادی مبلغ آن را خیلی افزایش داده است به طوری که اختلاف فاحشی نسبت به قبل پیدا کرده است و ورزشکاران براساس مقام های بین المللی حقوق می گیرند. من به رستمی گفته ام هر چیزی می خواهد فهرست کند تا برایش تهیه کنیم که این کار را هم انجام داده ایم و باید صحبت کنیم که چه چیزی خواست که نشده است.

دبیر فدراسیون وزنه برداری در پاسخ به این پرسش که با انصراف رستمی، جوادی جایگزین او شده است؟ گفت: بله. آقای برخواه 12 نفر را برای مسابقات قهرمانی آسیا معرفی کرده بود و مصطفی جوادی به مسابقات می رود.

وی در مورد اعزام بانوان به مسابقات قهرمانی آسیا که به نظر می رسد اما و اگرهایی در آن به وجود آمده است، گفت: ما تلاش می کنیم که بروند و ان شاءالله که اعزام می شوند و مسئله ای پیش نمی آید. ما هم تمرینات را با قدرت تا لحظه آخر ادامه می دهیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 14 تیر 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: managore.ir شناسه مطلب: 176

به "بیرانوند: رستمی هر چه خواسته در اختیارش گذاشتیم، او ماهانه مبلغ قابل توجهی حقوق می گیرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیرانوند: رستمی هر چه خواسته در اختیارش گذاشتیم، او ماهانه مبلغ قابل توجهی حقوق می گیرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید