بهاروند و طالقانی کرونا گرفتند؟

به گزارش ایستگاه بازی، فدراسیون فوتبال که پس از استعفای مهدی تاج رئیس ندارد، با کسالت سرپرست جدید و خانه نشینی او عملاً روی هواست و کسی برای انجام امور در آن حضور ندارد.

بهاروند و طالقانی کرونا گرفتند؟

به گزارش گروه ورزشی ایستگاه بازی، حیدر بهاروند و عبدالکاظم طالقانی، سرپرست فدراسیون فوتبال و عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال از هفته گذشته دچار کسالت شدیدی شده و در خانه قرنطینه شده اند. کسالت آن ها مشکوک به کروناست که این روز ها بسیاری را مبتلا نموده و بهاروند و طالقانی نیز تا این لحظه مشکوک به بیماری کرونا هستند.

پس از استعفای مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال و در غیاب علی کفاشیان که نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال بود، حیدر بهاروند به عنوان نایب رئیس دوم مسئولیت این فدراسیون را به عنوان سرپرست به عهده گرفت. حالا که او از چند روز پیش در خانه قرنطینه شده و مشکوک به کروناست، کسی در فدراسیون فوتبال برای انجام امور ریاست فدراسیون فوتبال نیست. از همین رو بسیاری از امور جاری و آینده فدراسیون روی هواست و حتی وزارت ورزش و جوانان نیز نمی داند در رابطه با فعالیت های فدراسیون فوتبال باید با چه کسی هماهنگی های لازم را انجام دهد.

از سویی عبدالکاظم طالقانی، عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال نیز شرایط مشابه حیدر بهاروند را دارد که خانه نشینی و قرنطینه این دو، جلسه هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال در روز چهارشنبه را لغو کرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 16 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 16 اردیبهشت 1399 گردآورنده: managore.ir شناسه مطلب: 839

به "بهاروند و طالقانی کرونا گرفتند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهاروند و طالقانی کرونا گرفتند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید