امضای قرارداد راه اندازی سامانه پایش تصویری وثبت تخلفات هوشمند شهری در جزیره قشم

به گزارش ایستگاه بازی، با حضور رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و معاون وزیر دفاع و رییس سازمان پژوهش و نوآوری دفاعی کشور قرارداد نصب، تکمیل و راه اندازی سامانه پایش تصویری و ثبت تخلفات هوشمند شهری در جزیره قشم به امضا رسید.

امضای قرارداد راه اندازی سامانه پایش تصویری وثبت تخلفات هوشمند شهری در جزیره قشم

با ما همراه باشید و درباره وبلاگ جمال سیدی بیشتر بدانید.

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم، قرارداد بی او تی (BOT) سامانه پایش تصویری و ثبت تخلفات هوشمند شهری قشم روز شنبه (12 مهرماه) با حضور حمیدرضا مومنی رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و محسن فخری زاده معاون وزیر و رییس سازمان پژوهش و نوآوری دفاعی کشور به امضا رسید.

این سامانه با هدف، مدیریت ترافیک، ایمنی در عبور و مرور، راهنمایی ناوگان حمل و نقل شهری، ثبت تخلفات رانندگی، ارتقا امنیت عمومی، کاهش ناهنجاری های اجتماعی و خدمات رسانی در هنگام حوادث غیرمترقبه در قشم نصب، راه اندازی و به مرحله اجرا خواهد رسید.

با مجهز شدن منطقه آزاد قشم به سامانه پایش تصویری و ثبت تخلفات هوشمند شهری، امنیت جزیره از ابتدای مبادی ورودی و در سطح جزیره مورد پایش و نسبت به پیشگیری از از وقوع حوادث اقدام و تمرکز نیروی انسانی بخش های انتظامی بر مکان های جرم خیز بیشتر خواهد شد.

در سامانه مذکور علاوه بر اینکه با دقت و سرعت، عبور و مرور وسائط نقلیه کنترل می گردد در پیشگیری از حوادث و نیز ثبت و اطلاع رسانی تخلفات به رانندگان، فعالیت مثبت و ارزنده ای انجام خواهد شد.

ضرورت تسریع در ایجاد بسترهای نوین در ارائه خدمات به مردم و اعمال قانون با استفاده از هوش مصنوعی یکی از برنامه های اولویت دار منطقه آزاد قشم است و نظارت تصویری با پوشش مناسب، بر بستر و زیرساخت پایدار، موجب افزایش توانایی و تقویت عملیاتی در این منطقه خواهد شد.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 22 آبان 1399 بروزرسانی: 22 آبان 1399 گردآورنده: managore.ir شناسه مطلب: 1198

به "امضای قرارداد راه اندازی سامانه پایش تصویری وثبت تخلفات هوشمند شهری در جزیره قشم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امضای قرارداد راه اندازی سامانه پایش تصویری وثبت تخلفات هوشمند شهری در جزیره قشم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید