آمازون از دادستان نیویورک شکایت کرد

به گزارش ایستگاه بازی، به گزارش خبرنگاران به نقل از انگجت، آمازون از لتیتیا جیمز، دادستان ایالت نیویورک به دلیل تحقیقات درباره نگرانی های مربوط به ایمنی کووید 19 در 2 انبار خود شکایت کرده است.

آمازون از دادستان نیویورک شکایت کرد

در این شکایت نامه آمازون ادعا می کند جیمز سعی دارد ثابت کند این شرکت استانداردی ناهماهنگ و ناعادلانه در خصوص ایمنی محل کار دارد، به همین دلیل از دادگاه خواستار توقف تحقیقات شده است.

به نظر می رسد این خرده فروشی آنلاین تلاش دارد از هرگونه اقدامات قانونی از سوی دادستانی ایالت جلوگیری کند و ادعا می کند این مقام اختیارات قانونی برای تحقیق درباره ایمنی محل کار را ندارد.

علاوه بر آن، آمازون ادعا می کند جیمز پروتکل های ایمنی که این شرکت طی دوران پاندومی ایجاد کرده را نادیده می گیرد. یکی از بازرسان شهر نیویورک در مارس 2020 میلادی گفت در انبار واقع در استاتن آیلند (یکی از مراکز مورد تحقیق) در هیچ حوزه ای نگرانی وجود ندارد.

آمازون در این شکایت نامه ادعا می کند دادستان ایالت نیویورک تهدید کرده در صورت برآورده نشدن خواسته هایش از شرکت شکایت می کند. خواسته های وی مواردی شامل یارانه برای حمل و نقل با اتوبوس و بازگرداندن کارگری است که این شرکت بهار گذشته اخراج کرده بود.

این کارگر کریس اسمالز نام دارد و ادعا می کند به دلیل رهبری اعتراضات در انبار از شغل خود اخراج شده است. اما خرده فروشی آنلاین ادعا می کند دلیل اخراج او حضور در یک تظاهرات در زمانی بوده که مرخصی قرنطینه کووید 19 استفاده می کرده است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 2 فروردین 1400 بروزرسانی: 2 فروردین 1400 گردآورنده: managore.ir شناسه مطلب: 1456

به "آمازون از دادستان نیویورک شکایت کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آمازون از دادستان نیویورک شکایت کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید