والیبال

حکمم در تیم والیبال نوجوان ملغی شد!

فاطمه شعبان خمسه در گفتگو با خبرنگاران، درباره ملغی شدن حکم سرمربیگری اش در تیم نوجوانان گفت: حکم ابلاغم برای هدایت تیم نوجوانان از اسفندماه سال گذشته زده شد. برنامه اردوها را تدوین کردیم ولی همه چیز به خاطر ویروس کرونا اردوهای والیبال لغو شد. حدود دو...

18 شهریور 1399

لیگ ملت های والیبال؛ خاتمه تلخ آسیایی ها در گام آخر

تهران (پانا) -دیدارهای لیگ ملت های والیبال با پیروزی کانادا، صربستان و بلغارستان به انتها رسید.

18 خرداد 1399

آنتیگا روی نیمکت تیم ملی والیبال کانادا

مربی پیشین تیم ملی والیبال لهستان سرمربی تیم ملی کانادا شد.

10 اردیبهشت 1399

جوانان برای تخلیه خود به سالن می آیند، مربیان درکاهش تنش نقش دارند

ناصر شهنازی در گفت وگو با خبرنگاران، درباره دلیل شرایط و شرایط نامناسب سالن های مسابقات والیبال گفت: متأسفانه لیگ از تعدادی باشگاه و تیم تشکیل شده است. زمانی که تعداد تیم ها بیشتر باشد، بحث اسپانسر و تبلیغات مطرح است و دیگر به تیم های پایه توجهی نمی گردد....

25 اسفند 1398

برناردی: آمادگی قبول راهنمایی تیم ملی لهستان را دارم

گزینه راهنمایی تیم ملی والیبال لهستان گفت: پس از مربیگری در 3 کشور جهان (لهستان، ترکیه و ایتالیا) حالا آمادگی لازم برای قبول سرمربیگری یک تیم قدرتمند و مهم مثل تیم ملی لهستان را دارم.

22 اسفند 1398

عکس روز، بازی پتکا

یک پسربچه با یک گوی پردار پتکا در دهکده پیاراکو در ایالت ماتو گروسو در غرب برزیل بازی می نماید.

15 اسفند 1398

ملی پوشان ایران مغلوب هنگ کنگ شدند

تیم ملی والیبال بانوان ایران برابر هنک کنگ مغلوب گردید تا خود را برای کسب عنوان هفتمی رقابت های قهرمانی زیر 23 سال آسیا آماده کند.

28 بهمن 1398

پیشنهاد اقتصادی شگفت انگیز روس ها به لئون

تیم والیبال زنیت سن پترزبورگ با ارائه یک پیشنهاد اقتصادی بی سابقه، قصد به خدمت دریافت ستاره تیم پروجا را دارد.

27 آذر 1398

بازخوانی مناقشه صادق خلخالی و جعفر کاشانی

روزنامه شرق: ماجرای مجادله جعفر کاشانی با صادق خلخالی، حاکم شرع دادگاه های ایران در تابستان سال 1361 هم ماجرای متفاوتی است که درباره اش زیاد صحبت نشده است.

23 آذر 1398

مصاحبه با کودکِ درون بهروز بقایی

وب سایت همشهری شش و هفت - محمد باریکانی: بهروز بقایی از آن شخصیت های ناب روزگار است که با گذشت نزدیک به 62 سال از زندگی اش هنوز کودک درون خود را زنده نگه داشته است. کودکی که گاه او را می گریاند و گاه آنقدر شرارت می کند که صدای اطرافیانش را در می آورد. بهروز...

23 آذر 1398

آناستازی: در مرحله دوم تیم های باتجربه پیروز می شوند

خبرنگاران: سرمربی پیشین تیم های ملی والیبال ایتالیا، اسپانیا و لهستان فاکتور تجربه را عامل رجحان تیم ها در مرحله دوم مسابقات قهرمانی دنیا دانست.

20 آذر 1398

تور جهانی والیبال ساحلی بندرترکمن آغاز شد

به گزارش خبرنگاران، دومین تور جهانی والیبال ساحلی تک ستاره بندرترکمن ظهر سه شنبه با حضور 17 تیم از پنج کشور در زمین های ساحلی مجموعه ورزشی امام رضا (ع) این شهرستان آغاز شد.

14 آبان 1398

والیبال ساحلی ایران به مدال نقره رسید

به گزارش خبرنگاران، در آخرین دیدار والیبال چهارمین دوره بازیهای آسیایی ساحلی 2014 پوکت تیم ملی والیبال ساحلی کشورمان ظهر امروز در فینال این پیکارها به مصاف تیم ملی اندونزی رفت که مقابل این حریف با نتیجه دو بر یک شکست خورد و به عنوان نایب قهرمانی بسنده...

11 آبان 1398

حریفان ایران در لیگ ملت های والیبال تعیین شدند

برنامه مسابقات لیگ ملت های والیبال 2020 اعلام حریفان تیم ملی کشورمان تعیین شدند.

30 مهر 1398

حضور در انتخابات والیبال خللی در مسئولیت داورزنی ایجاد نمی کند

به گزارش خبرنگاران، مازیار ناظمی در گفت و گو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان درباره ثبت نام محمدرضا داورزنی در انتخابات فدراسیون والیبال گفت : ثبت نام ایشان در انتخابات، خللی در ادامه مسئولیت اقای داورزنی به عنوان معاون قهرمانی ایجاد نمی کند.

23 مهر 1398

کولاکوویچ: والیبال خوبی با قطر داشتیم، استرالیا شبیه به آمریکاست

به گزارش خبرنگاران، بیستمین دوره مسابقات والیبال مردان قهرمانی آسیا روزهای 22 تا 30 شهریور با حضور 16 تیم در چهار گروه به میزبانی تهران برگزار خواهد شد و در انتها هشت تیم برتر جواز حضور در مرحله دوم انتخابی المپیک 2020 توکیو که دیماه سالجاری در چین برگزار...

21 مهر 1398

داورزنی: از افشین داوری برای عدم حضور در انتخابات والیبال، تعهدی نگرفتیم، مهندسی انتخابات تعبیر غلطی است

معاون ورزش حرفه ای و قهرمانی وزارت ورزش و جوانان گفت: امروز در قایقرانی شاهد مجمع دموکراتیک بودیم و در یک رقابت خوب 4 نفر رقابت و برنامه ارائه کردند.

30 خرداد 1398

تعجب والیبال دوستان از غیبت ملی پوش تیم خاتم اردکان

به گزارش خبرنگاران، کاروان تیم خاتم اردکان یزد پیش از ظهر شنبه برای برگزاری دومین مسابقه خود برابر کاله مازندران وارد شهرستان آمل شدند و شنبه شب تمرین آماده سازی خود را پیش از بازی روزیکشنبه برابر کاله در سالن ورزشی پیامبراعظم آمل برگزار کردند.

28 خرداد 1398

از بلغارستان، واتن: فشار زیادی در سرویس روی ایران وارد کردیم

لیبرو تیم ملی والیبال آمریکا گفت: فشار زیادی در سرویس روی ایران وارد کردیم.

28 دی 1397