فردوسی پور وارد دوحه شد، پاتک AFC به صداوسیما!

به گزارش ایستگاه بازی، در واقع این روزها موضوع صداوسیما از بین رفته و آخرین شوک به این سازمان هم پخش فینال آسیا با گزارش فردوسی پور از اینستاگرام AFC بود که همیشه علاقه زیادی به انحصارطلبی داشت اما این روزها شرایط کاملا تغییر نموده و دلیل آن هم این است که علاقه دارند همه چیز در مدار خودشان باشد و توجهی به حضور شبکه های اجتماعی و تلویزیون های اینترنتی که فضل را رقابتی نموده اند ندارند.

فردوسی پور وارد دوحه شد، پاتک AFC به صداوسیما!

همراه ما باشید و با تور ارزان قطر از مروارید خلیج فارس دیدن کنید و زیبایی های شهر دوحه را در خاطراتتان ثبت کنید.

پخش فینال لیگ قهرمانان آسیا از صفحه اینستاگرام AFC شوک بزرگی برای صداوسیما بود.

به گزارشخبرآنلاین، عادل فردوسی پور دقایقی پیش برای گزارش بازی نهایی لیگ قهرمانان آسیا بین دو تیم پرسپولیس ایران و اولسان هیوندای کره جنوبی وارد دوحه شد. قرار است فردوسی پور بازی را از صفحه اینستاگرام AFC به صورت زنده گزارش کند.

از زمان اعلام رسمی این خبر حدود صدهزار نفر به دنبال نمایندگان صفحه اینستاگرام AFC افزوده شده و پیش بینی می گردد تا زمان شروع بازی به این تعداد اضافه گردد. این تصمیم AFC از آنجایی اتخاذ شده که ایران مانند گذشته حق پخش مسابقات را خریداری ننموده و به همین دلیل کنفدراسیون فوتبال آسیا تصمیم گرفته برخلاف عرف رایج خود بازی را از اینستاگرام پخش کند تا به نوعی به سیاست رایج در ایران که برای بازی های مهم حق پخش را نمی خرد پاسخی داده باشد.

با قرار دادن این تصمیم AFC در کنار پخش برنامه های جذاب از صفحات اینستاگرامی و برنامه های اینترنتی باشگاه پرسپولیس و اسپانسرهای این باشگاه که مهمانان محبوبی مانند پژمان جمشیدی، علی دایی و علی کریمی در آن ها حضور داشتند و برنامه هایی مانند کنسرت، صحبت های کارشناسی با افراد مختلفی که یا صداوسیما حاضر به هزینه برای حضور آن ها نیست و یا رابطه خوبی با رسانه ملی ندارند، و هم چنین فراوری محتوای خوب صفحه AFC این روزها برنامه های جذاب از انحصار صداوسیما خارج شده اند. علاوه بر این اخیرا تلویریون های اینترنتی هم برنامه های خوبی فراوری می نمایند و همین موضوع کار را برای صداوسیما سخت نموده است. علاوه بر این عدم صدور ویزا برای میثاقی به دلیل اظهاراتش علیه AFC هم شکست دیگر صداوسیما برای فینال لیگ قهرمانان آسیا بود که وجهه این سازمان را خراب کرد.

در واقع این روزها موضوع صداوسیما از بین رفته و آخرین شوک به این سازمان هم پخش فینال آسیا با گزارش فردوسی پور از اینستاگرام AFC بود که همیشه علاقه زیادی به انحصارطلبی داشت اما این روزها شرایط کاملا تغییر نموده و دلیل آن هم این است که علاقه دارند همه چیز در مدار خودشان باشد و توجهی به حضور شبکه های اجتماعی و تلویزیون های اینترنتی که فضل را رقابتی نموده اند ندارند.

منبع: عصر ایران
انتشار: 5 دی 1399 بروزرسانی: 5 دی 1399 گردآورنده: managore.ir شناسه مطلب: 1288

به "فردوسی پور وارد دوحه شد، پاتک AFC به صداوسیما!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فردوسی پور وارد دوحه شد، پاتک AFC به صداوسیما!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید