سیگار و پیپ الکترونیک در تایلند ممنوع شد

به گزارش ایستگاه بازی، موضوعمنع گردشگران به کشیدن سیگار الکترونیک  در تایلند به تازگی در اخبار مربوط به پیاده شدن توریست‌ها در دردسر برای سیگار کشیدن در ملا عام بوده‌است . برخی از توریست‌ها جریمه شده‌اند و برخی دیگر بازداشت شده‌اند . این سازمان , اداره گردشگری اتاق خبر تایلند را به منظور صدور این توصیه در وب سایت خود هدایت کرده‌است : مسافرانی که به تایلند می‌آیند باید آگاه باشند که سیگار الکترونیکی در این کشور غیر قانونی است .

سیگار و پیپ الکترونیک در تایلند ممنوع شد

هر کسی پیدا کردن این قانون با استفاده از سیگار الکترونیکی یا vaping - در تایلند ممکن است دستگیر شده و با زمان زندان یا چندین برابر ارزش مورد غیر قانونی ( ها ) دستگیر شود . این امر هم برای خارجیان و هم برای تایلندی‌ها کار می‌کند .

حوادث اخیر مسافران خارجی که از ممنوعیت مواجه با جریمه نقدی و یا دستگیر شدن بی‌اطلاع بودند , وجود داشته‌است .

این ممنوعیت در سال 2014 توسط دولت تایلند به دلایل بهداشتی معرفی شد و سیگار الکترونیکی جوانان را وادار به سیگار کشیدن کرد .

بنابراین , مسافرانی که به تایلند می‌آیند به تایلند توصیه می‌کنند که هیچ گونه سیگار الکترونیکی با آن‌ها حمل نکنند , و یا هیچ یک از اقلام یا تجهیزات مربوط به سیگار الکترونیکی ; مانند , مایع مورد استفاده در دستگاه .

به همین ترتیب , آژانس‌های مسافرتی یا متصدیان تورها که تایلند را به عنوان مقصد می‌فروشند , باید اطمینان حاصل کنند که مشتریان خود از ممنوعیت استفاده از سیگار الکترونیکی آگاه هستند .
مسافرانی که به تایلند می‌آیند باید آگاه باشند که سیگار الکترونیکی یا سیگار الکترونیکی در این کشور غیر قانونی است .

هر کسی پیدا کردن این قانون با استفاده از سیگار الکترونیکی یا vaping - در تایلند ممکن است دستگیر شده و با زمان زندان یا چندین برابر ارزش مورد غیر قانونی ( ها ) دستگیر شود . این امر هم برای خارجیان و هم برای تایلندی‌ها کار می‌کند .

قانون در واقع چه می‌گوید ?

اگرچه من سیگاری نیستم , دوستانی دارم که در تایلند کار می‌کنند / انجام می‌دهند . هنوز در مورد الفاظ دقیق قانون مطمئن نیستم و نه . تنها چیزی که همه ما بر آن توافق می‌کنیم این است که به نظر می‌رسد تغییری در سیاست در طول سال گذشته رخ داده‌است که منجر به بروز مشکلاتی در مردم شده‌است . پیش از این قانون به نظر می‌رسید که هدف از این قانون وارد کنندگان و صادرکنندگان بوده‌است , در حالی که اکنون خود vapers هستند که در تیررس پلیس قرار دارند .

توصیه از سیاست خارجی GovernmentsThe تایلند در مورد سیگار و سیگار به برخی کشورها و عوامل سفر منجر شده‌است که توصیه‌های مسافرتی خود را به روز می‌کنند . این بیانیه‌ای است که از سوی وزارت امور خارجه بریتانیا در وب سایت آن‌ها منتشر شده‌است :

سیگار الکترونیکی برای فروش در تایلند

تناقض تمام این ها این است که فروشندگان در بازارهای بازار تایلند - در غرفه‌های بازار و اینترنت - هنوز هم سیگار الکترونیکی و تجهیزات vaping می‌فروشند . احتمالا , پلیس محلی یا آگاه بوده و یا با فروشندگان قرارداد امضا نکرده است .

سیگار استاندارد

سیگار کشیدن " سیگارهای معمولی " , یک منبع درآمد قابل‌توجه برای دولت تایلند , در تایلند مجاز است . با این حال , واردات بیش از 200 سیگار به ازای هر نفر به تایلند غیرقانونی است . اگر در گمرک گرفتار شود , ممکن است جریمه شود و سیگار توقیف شود .

بازدیدکنندگان همچنین باید توجه داشته باشند که ممنوعیت سیگار به تازگی در تعدادی از سواحل تایلند اعلام شده‌است . این برای یک دوره آزمایشی است و در تمام سواحل تایلند اعمال نمی‌شود , اما اگر این محاکمه موفقیت‌آمیز فرض شود ممکن است این ممنوعیت تمدید شود . نشانه‌ها در زبان‌های مختلف بر روی سواحلی هستند که در آن ممنوعیت سیگار در حال اجرا است و مناطق برای کشیدن سیگار به منظور تعیین سواحل Thailands به کار گرفته شده‌اند .

انتشار: 27 تیر 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: managore.ir شناسه مطلب: 3

به "سیگار و پیپ الکترونیک در تایلند ممنوع شد" امتیاز دهید

3 کاربر به "سیگار و پیپ الکترونیک در تایلند ممنوع شد" امتیاز داده اند | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سیگار و پیپ الکترونیک در تایلند ممنوع شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید