دوش حمامی که مصرف آب را تا 75 درصد کاهش می دهد

به گزارش ایستگاه بازی، به گزارش خبرنگاران به نقل از نیواطلس، دوش آب مذکور که توسط شرکت آلترد تولید شده دارای ابزار و امکاناتی برای کنترل شعاع ریزش آب، کنترل دقیق گرمای آب و نیز فشار آن است و فرد در حین استحمام با کنترل سه عامل مذکور می تواند مصرف آب را به شدت کاهش دهد.

دوش حمامی که مصرف آب را تا 75 درصد کاهش می دهد

در این دوش برای کاهش مصرف آب و صرفه جویی از قطر حفره های خروج آب کاسته نشده است. زیرا این کار باعث می شود آب با فشار زیاد به بدن برخورد کند و فرد را آزار دهد. در عوض خروج آب از نازل به شکل گنبدی در حال چرخش و دایره وار رخ می دهد و این خروج چرخشی آب باعث تبدیل آن به دانه هایی درشت می شود که به طور تصادفی بر روی نقاط مختلف بدن فرود آمده و پاکسازی کامل آن را تضمین می کنند.

همچنین در این دوش از کاهش سرعت و کم کردن فشار آب خودداری شده و روش پرتاب گنبدی شکل آب در عمل باعث افزایش سرعت آب شده است. اگر فرد احساس آلودگی بیش از حد داشته باشد، می تواند حالتی به نام موسمی را فعال کند که باعث افزایش حجم آب خروجی می شود و با این کار میزان آب در حال خروج به شکل گنبدی شکل افزایش می یابد. اما در این حالت نیز میزان مصرف آب 50 درصد کمتر از دوش های عادی است.

نصب این دوش نیز بسیار ساده است و برای حفظ زیبایی از یک پوسته آلومینیومی و فلزی در آن استفاده شده است. قیمت و زمان عرضه این دوش هنوز اعلام نشده است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 30 بهمن 1398 بروزرسانی: 30 بهمن 1398 گردآورنده: managore.ir شناسه مطلب: 686

به "دوش حمامی که مصرف آب را تا 75 درصد کاهش می دهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دوش حمامی که مصرف آب را تا 75 درصد کاهش می دهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید