تعبیر خواب لباس سیاه، مفهوم لباس سیاه بر تن داشتن چیست؟

به گزارش ایستگاه بازی، دیدن لباس مشکی در خواب معمولا ناشی از احساسات پنهان، ضمیر ناخودآگاه و غرایز جسمانی بیننده خواب است. با تعبیر خواب لباس مشکی همراه ما باشید.

تعبیر خواب لباس سیاه، مفهوم لباس سیاه بر تن داشتن چیست؟

دیدن رنگ مشکی در خواب نشانه های بسیاری را به همراه دارد. این رویاها معمولا خبر از ضمیر ناخودآگاه، شر، بخشی از نفس که فرد بیننده خواب آن را نپذیرفته و.... می دهد. تونی کریسپ نویسنده کتاب فرهنگ تفسیر رویا در کتاب خود آورده است که لباس مشکی و پوشیدن آن در رویا نشان از احساسات پنهان دارد. شرایط ضمیر ناخودآگاه یا غرایز جسمانی سرکوب شده در خواب نیز می توانند باعث پدیدار گشتن چنین خواب هایی گردد.

تعبیر خواب لباس مشکی

کارل گوستاو یونگی می گوید: خواب دیدن اینکه شما فقط لباس های مشکی می پوشید، به این اشاره دارد که می خواهید در جمع نامرئی باشید و دوست ندارید دیده شوید. شما ممکن است شخصیت سایه وار خود را نمایش دهید و افکار ناخودآگاه خود را ابراز کنید. اگر در زندگی بیداری تان معمولا لباس های مشکی می پوشید، خواب ممکن است به سادگی، انعکاسی از خودتان باشد.

لیلا برایت در رابطه با لباس مشکی پوشیدن می گوید: اگر در خواب ببینید که با لباس مشکی در مراسم خاکسپاری کسی شرکت نموده اید، یعنی یکی از نزدیکان خود را از دست می دهید.

آنلی بیتون نیز می گوید: اگر خواب ببینید دیگران لباس مشکی عزاداری بر تن نموده اند، علامت آن است که دوستانتان مضطرب و پریشان خواهند شد و شما نیز از موقعیت دوستان خود اندوهگین خواهید شد.

لوک اویتنهاو لباس سیاه را در خواب به مانند زندگی بیداری سوگ و عزا می داند و اما تعبیرگران اسلامی مانند امام صادق و ... در خصوص دیدن لباس مشکی در خواب چه می گویند؟

تعبیر خواب لباس مشکی در مراسم تشییع جنازه

معبرین غربی گویند: پوشیدن یا دیدن لباس مشکی در مراسم تشییع جنازه بر خلاف معنای واقعی نیکوست. این خواب می تواند نشانه ای برای ازدواج یکی از اطرافیانتان باشد. ازدواجی که تاثیرات مثبتی روی شما خواهد داشت.

  • تعبیر خواب لباس سفید
  • تعبیر خواب لباس عروس

تعبیر خواب پیراهن مشکی زنانه

معبرین غربی گویند: دیدن پیراهن مشکی زنانه نشانه غم و اندوه است. اگر بیننده خواب مونث باشد و خود را در لباس مشکی ببیند به این معنی است که در آینده تجربه ای شخصی همراه با غم و اندوه خواهید داشت. این غم و اندوه می تواند شامل از دست دادن شخصی که برای شما مهم باشد یا شکست خوردن در پروژه ای که در حال اجرا کار هستید باشد.

فریب خوردن از شخص قابل اعتماد نیز از دیگر نشانه های دیدن پیراهن مشکی برای زنان است.

تعبیر خواب لباس مشکی به روایت تعبیرگران اسلامی

جابر مغربی می گوید:

  • تعبیر پوشیدن لباس سیاه برای کسی که معمولاً لباس سیاه می پوشد خوب و نیک است، ولی اگر معمولاً لباس سفید می پوشد، تعبیر بدی برای دین و دنیای او وجود دارد.
  • اگر ببینی فرشته ها به تو لباس سیاه داده اند کافر خواهی شد.

حضرت دانیال (ع) می فرمایند: اگر پادشاهی در خواب ببیند که لباسش سیاه می باشد، تعبیرش خوبی حال و روز او می باشد ولی اگر عموم مردم تحت حکومت پادشاه لباس خود را سیاه ببینند، تعبیرش غم و اندوه خواهد بود.

امام صادق (ع) نیز می فرمایند: تعبیر لباس سیاه رنگ برای پادشاه و دیگرشخصیت های مهم این است که به اندازه ارزش و قیمت لباس، بزرگی و حکومت و شرف و عزت به دست می آورند.

سخن آخر

اگر به تازگی خوابی با موضوع لباس سیاه دیده اید، می توانید رویای خود را در پایین همین صفحه برای کارشناسان ما بنویسید تا در اسرع وقت جوابگوی شما باشند.

منبع: setare.com
انتشار: 19 تیر 1400 بروزرسانی: 19 تیر 1400 گردآورنده: managore.ir شناسه مطلب: 1247

به "تعبیر خواب لباس سیاه، مفهوم لباس سیاه بر تن داشتن چیست؟" امتیاز دهید

1 کاربر به "تعبیر خواب لباس سیاه، مفهوم لباس سیاه بر تن داشتن چیست؟" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعبیر خواب لباس سیاه، مفهوم لباس سیاه بر تن داشتن چیست؟"

1 دیدگاه

نگار 14 مهر 1400

سلام.
من خاب دیدم مادربزرگم که سنش الان تقریبا شصت ساله.. با چهره ای جوان لباس مجلسی مشکی قشنگی به تن داره..
تعبیرش چیه؟؟

پاسخ به نگار
* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید