بازداشت اعضای 2 خانواده پلدختری در مراسم عروسی

به گزارش ایستگاه بازی، خبرنگاران : دادستان پلدختر گفت: اعضای 2 خانواده در این شهرستان که علی رغم اعمال محدودیت های کرونایی اقدام به برگزاری مراسم عروسی و تجمع کردند، بازداشت شدند.

بازداشت اعضای 2 خانواده پلدختری در مراسم عروسی

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایرنا: مرید شیخی گفت: در پی تذکرات قبلی مبنی بر بازداشت افرادی که علی رغم اطلاع رسانی اما بر خلاف مصوبات و محدودیت های ستاد کرونا عمل نمایند و بهداشت و سلامت مردم را در شرایط فوق پرخطر تهدید نمایند با این خانواده ها برخورد قضایی می گردد.

وی اضافه نمود: با توجه به شرایط فوق خطرناک کرونا در پلدختر اشخاصی که پروتکل های بهداشتی کرونا را زیر پا بگذراند با آنان برخورد شدید قضایی خواهد شد.

دادستان پلدختر خاطرنشان کرد: برای برگزاری مراسم های عروسی و عزا برابر دستور ستاد مبارزه با کرونا به جز اعضای اصلی خانواده هیچ کس حق شرکت در این مراسم ها را تا اطلاع ثانوی ندارد.

وی اضافه نمود: حضور بیش از20 نفر در مراسم های عروسی به کلی ممنوع است گر چه با رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی باشد با عاملان و گردانندگان مراسم به ویژه داماد ،عروس و پدران آنان و از جمله نوازندگان و خوانندگان برخورد شدید قضایی شده و باز داشت می شوند.

شیخی یادآورشد: گشت های مستمر درسطح شهرستان و روستاها با شدت بیشتر تداوم داشته باشد تا به محض اطلاع یا مشاهده برخوردهای لازم به عمل آید.

وی گفت: چنانچه اشخاصی شناسایی شدند که قصد خوانندگی درمراسم های عروسی را دارند، نیروی انتظامی نسبت به توقیف آلات موسیقی و بازداشت عوامل آن در اسرع وقت اقدام کند و به طورکلی هرگونه خوانندگی در تمام مراسم های عروسی به هر نحوه ممنوع است.

دادستان پلدختر اضافه نمود: کسانی که مصوبات ستاد مبارزه با کرونا را زیر پا گذراند، علاوه بر مجازات قانونی بایستی به مدت یک هفته به بیماران کرونایی بیمارستان خدمات رسانی نمایند.

شیخی از تمامی شهروندان پلدخترکه همکاری لازم جهت پیشگیری از شیوع ویروس کرونا داشته و دارند قدردانی کرد و از آنان خواست برای کنترل شیوع ویروس کرونا ، برگشتن شرایط شهرستان به حالت عادی و سلامت افراد جهت همکاری بیشتر، مشاهده هرگونه تخلف در اعمال محدودیت های کرونا را اطلاع دهند.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 16 آذر 1399 بروزرسانی: 16 آذر 1399 گردآورنده: managore.ir شناسه مطلب: 1248

به "بازداشت اعضای 2 خانواده پلدختری در مراسم عروسی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازداشت اعضای 2 خانواده پلدختری در مراسم عروسی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید