یحیی گل محمدی مقابل تراکتور ریسک می کند؟

به گزارش ایستگاه بازی، محمد انصاری، مدافع چپ پرسپولیس که بعد از پشت سر گذاشتن دوره درمان اکنون شرایط حضور در تمرینات گروهی را به دست آورده، همچنان مترصد فرصتی برای حضور در ترکیب سرخپوشان است.

یحیی گل محمدی مقابل تراکتور ریسک می کند؟

در شرایطی که مصدومیت دو مدافع میانی پرسپولیس این شانس را برای بازگشت او میسر کرده بود، یحیی گل محمدی ترجیح داد از نفرات دیگری در این پست سود ببرد و درباره این تصمیم خود مدعی شد که انصاری به دلیل طول دوره دوری از میادین نیاز به فرصت بیشتری برای بازگشت دارد و این فرصت باید ابتدا در دیدار های تدارکاتی به وی داده شود.

البته شاید انصاری خیلی بدشانس باشد که به دلیل پروتکل کرونا، شرایط انجام دیدار های تدارکاتی مثل سابق مهیا نیست و او فرصت کمی برای خودنمایی و نمایش آمادگی خود به کادرفنی در اختیار داشته باشد. با این حال باید دید در شرایط کنونی که همچنان کنعانی زادگان به دلیل مصدومیت دور از میادین خواهد بود، یحیی روی حضور این بازیکن در ادامه بازی ها ریسک خواهد کرد یا خیر.

پرسپولیس این هفته در دیداری حساس مقابل تراکتور قرار خواهد گرفت. دیداری سخت که شاید معادلات بالای جدول را در پایان نیم فصل مشخص کند و حریف نیز با توجه به ناکامی در دیدار اخیر از بالاترین انگیزه برای این بازی برخوردار است. باید دید در این شرایط یحیی همچنان به ترکیب بازی قبلی امیدوار است یا تغییراتی خواهد داشت.

منبع: فرارو
انتشار: 21 اسفند 1399 بروزرسانی: 21 اسفند 1399 گردآورنده: managore.ir شناسه مطلب: 1432

به "یحیی گل محمدی مقابل تراکتور ریسک می کند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یحیی گل محمدی مقابل تراکتور ریسک می کند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید