پروازهای خطوط هوایی ایرانی به نجف و بغداد قطع شدند

به گزارش ایستگاه بازی، شرکت های هواپیمایی ایرانی پروازهای خود به فرودگاه های نجف و بغداد را قطع نموده اند و تنها چند ایرلاین در حال بازگرداندن مسافران خود از عراق به ایران هستند.

پروازهای خطوط هوایی ایرانی به نجف و بغداد قطع شدند

به گزارش ایستگاه بازی به نقل از خبرگزاری مهر مقصود اسعدی سامانی، دبیر انجمن صنفی شرکت های هواپیمایی از از کاهش شدید پروازهای نجف تعدادی از ایرلاین ها و قطع شدن پروازهای نجف و بغداد تعدادی دیگر از شرکت های هواپیمایی ایرانی اطلاع داد.

سامانی گفت: در حال حاضر بسیاری از پروازها به عتبات عالیات قطع شده است. بعضی شرکت ها هم که در حال اجرا پروازها هستند، صرفا برای بازگرداندن مسافرانی که در فرودگاه نجف منتظر هواپیماهای ایرانی است، به عراق پرواز می نمایند.

دبیر انجمن صنفی شرکت های هواپیمایی با بیان اینکه در حال حاضر تقاضای سفرهای هوایی به سمت عراق وجود ندارد، اضافه کرد: : علت آن انتشار اطلاعیه وزارت امور خارجه است که از مردم درخواست کرد تا اطلاع ثانوی از سفر به شهرهای زیارتی عراق بپرهیزند.

وزارت امور خارجه از هموطنان خواست سفر به عراق را به تعویق بیندازند

به گفته سامانی، قیمت بلیت های عتبات نیز کاهش یافته و شرکت های هواپیمایی متضرر می شوند. به همین دلیل با توجه به اطلاعیه وزارت امور خارجه، بعضی شرکت های هواپیمایی از روز گذشته پروازهای خود به عراق را کاهش داده یا قطع نموده اند.

سامانی درباره زمان بازگشت پروازهای عتبات به برنامه پروازی شرکت های هواپیمایی گفت: ازسرگیری پروازهای نجف و بغداد به شرایط داخلی عراق بستگی دارد؛ در حال حاضر در بغداد و بعضی دیگر از شهرهای جنوبی عراق تظاهرات وجود دارد.

  • تظاهرنمایندگان خیابان های بغداد را بستند | بسته شدن راه ها و پل ها با آغاز نافرمانی مدنی

  • عکس روز: نشستن در خیابان

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 4 دی 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: managore.ir شناسه مطلب: 543

به "پروازهای خطوط هوایی ایرانی به نجف و بغداد قطع شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پروازهای خطوط هوایی ایرانی به نجف و بغداد قطع شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید