نوشیدن خون مار و غلتیدن بر روی شیشه؛ نمایش ارتش اندونزی برای ماتیس

به گزارش ایستگاه بازی، نیروهای ارتش اندونزی امروز (چهارشنبه) در نمایش نظامی بی سابقه ای برای نشان دادن مهارت های منحصر به فردشان، اقدام به نوشیدن خون مار، غلتیدن بر روی شیشه، شکستن آجر با سر و راه رفتن بر روی آتش در مقابل چشمان وزیر دفاع آمریکا کردند.

نوشیدن خون مار و غلتیدن بر روی شیشه؛ نمایش ارتش اندونزی برای ماتیس

برای دیدن زیباترین جزیره اندونزی با هزینه سفر به بالی سال 99 همراه شوید و شگفتی های جزیره آتشفشانی بالی اندونزی را از نزدیک شاهد باشد.

به گزارش خبرنگاران، به نقل از خبرگزاری رویترز، هیات خبری همراه جیمز ماتیس، وزیر دفاع آمریکا در سفر به اندونزی همچنین در مانور نجات گروگان توسط نیروهای ارتش این کشور حضور داشتند.

در شروع مراسم، نیروهای ارتش اندونزی اقدام به نشان دادن هنرهای رزمی نموده و با سرهایشان آجرهایی را شکستند. آنها همچنین با دستان خود آجرهای گداخته را برداشتند.

در این مراسم، بعضی از سربازان ارتش اندونزی با مارهای زنده اقدام به نشان دادن هنرهای خود کردند. این سربازان سپس سرهای مارها را قطع نموده و خون آنها را نوشیدند.

به نظر می رسید که ماتیس از اجرا و تماشای این مراسم لذت می برد. این مراسم در روز پایانی سفر سه روزه اش به اندونزی برگزار گردید.

وی در این باره گفت: این نمایش رزمی نشان دهنده آموزش های فوق العاده نیروهای اندونزیایی است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 23 بهمن 1398 بروزرسانی: 19 مهر 1399 گردآورنده: managore.ir شناسه مطلب: 663

به "نوشیدن خون مار و غلتیدن بر روی شیشه؛ نمایش ارتش اندونزی برای ماتیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نوشیدن خون مار و غلتیدن بر روی شیشه؛ نمایش ارتش اندونزی برای ماتیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید