ماجرای ضرب و شتم در بیمارستان رضوانشهر مربوط به 7 ماه گذشته است

به گزارش ایستگاه بازی، خبرنگاران/گیلانمدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با بیان اینکه تصاویری که این روزها در فضای مجازی منتشر شده مربوط به 14 فرودین سال جاری است گفت: با متخلفان برخورد شده است.

ماجرای ضرب و شتم در بیمارستان رضوانشهر مربوط به 7 ماه گذشته است

به گزارش ایستگاه بازی، طی دو روز گذشته فیلم و تصاویری در مورد بروز یک درگیری و ایراد ضرب و شتم بین پرسنل بیمارستان رضوانشهر با یک بیمار و همراهش منتشر شده است.

در این ویدیو بیمار و همراهان او هنگام مراجعه به بیمارستان با عدم حضور پرسنل روبرو می شوند و در ادامه درگیری های فیزیکی بین همراهان بیمار و پرسنل بیمارستان اتفاق می افتد.

مازیار محمدی در گفت وگو با ایستگاه بازی، در مورد ماجرای ضرب و شتم و درگیری بین پرسنل بیمارستان رضوانشهر با بیمار و همراهان بیمار، اظهار کرد: تصاویری که این روزها در فضای مجازی منتشر شده مربوط به 14 فرودین سال جاری و با متخلفان برخورد شده است.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با بیان اینکه انتشار فیلم و اخبار مربوط به اتفاق بیمارستان رضوانشهر بعد از هفت ماه از زمان وقوع حادثه کمی سؤال برانگیز است،گفت: پرونده درگیری پیش آمده در بیمارستان رضوانشهر در حال آنالیز و یکسری احکام اولیه توسط دستگاه قضایی صادر شده است.

محمدی با بیان اینکه همراهان بیمار هم برای پزشک، پرستار و نگهبان شکایت کردند، اضافه نمود: همچنین پرسنل برای بیمار شکایت کردند. این اتفاق به صورت رسمی و حقوقی در حال پیگیری در مراجع ذی صلاح قضایی است.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با تاکید بر اینکه این گونه اتفاقات به هیچ عنوان مورد تأیید دانشگاه علوم پزشکی نیست، ادامه داد: اما بحث اینجا است که چرا و به چه علت هم اینک شبکه های اجتماعی اقدام به انتشار فیلم آن نموده اند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 2 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: managore.ir شناسه مطلب: 537

به "ماجرای ضرب و شتم در بیمارستان رضوانشهر مربوط به 7 ماه گذشته است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماجرای ضرب و شتم در بیمارستان رضوانشهر مربوط به 7 ماه گذشته است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید