فال روزانه آدینه 26 خرداد 1396

به گزارش ایستگاه بازی، فال روزانه آدینه 26 خرداد 1396، فال امروز، فال روز تولد، فال متولدین مهر، فال متولدین آبان، فال متولدین آذر، فال متولدین دی و...

فال روزانه آدینه 26 خرداد 1396

موقعیت خورشید و ماه

    • خورشید در موقعیت خرداد (Gemini)
    • ماه در موقعیت برج حوت (Pisces)

فال روزانه آدینه 26 خرداد 1396

فروردین

امروز در تلاش هستید که رابطه بین دوستان و نزدیکانتان را با خود قوی کنید. با گفتن حرف هایی که برای طرف مقابله تان دلنشین است می توان این صمیمیت را بیشتر کرد. شاید نیت شما ایجاد دوستی بیشتر باشد ولی استفاده از کلماتی نابجا باعث نتیجه عکس شده و ارتباطاتتان را در هاله ای از ابهام فرو می برد. پس در سخن گفتنتان بسیار دقت کنید. به نظر می رسد که سرعت پیشرفتتان در زندگی کم شده است و این موضوع ذهنتان را به شدت درگیر خود نموده است، کمی به خودتان فرصت بدهید.

اردیبهشت

امروز احساس می کنید که همه اطرافیانتان با شما مخالف هستند. مخالفتی که در تصور شما بیشتر از روی احساسات است تا عقل و منطق. بنابراین نمی دانید که چه واکنشی باید از خود نشان دهید. قبل از این که واکنش تندی از خودتان بروز دهید چند نفس عمیق بکشید و به طرف مقابلتان کمی فرصت بدهید تا رفتار خود را یک بار دیگر از نظر بگذراند. اگر گفته شما درست باشد که این مخالفت ها از بین خواهد رفت و فرصتی برای ادامه کار به وجود خواهد آمد.

خرداد

احساس می کنید که مانعی سر راهتان قرار گرفته و از پیشرفتتان جلوگیری می نماید. امروز راهکار برطرف کردن مانع به ذهنتان رسیده است. شاید تغییر دادن راستا بتواند به برطرف این مشکل کمک کند و مشکل پیش رو را دور بزند ولی با گذشت زمان به این فکر فرو می روید که انتخاب راستا از ابتدا غلط و نادرست بوده است. اجازه ندهید شک و تردید مانع رسیدن شما به اهدافتان شود، قدرت واقعی با غلبه به موانع عظیم به وجود می آید. اگر فکر می کنید به تنهایی احتیاج دارید زودتر به خانه بروید و در خلوت خودتان کارهایی که دوست دارید را انجام دهید.

تیر

امروز دلتان می خواهد که کارهایتان سریع تمام شده و به خانه بازگردید. اگر از صبح که مشغول کار کردن هستید با برنامه پیش بروید به هدفی که در ذهن پرورانده اید خواهید رسید. به جای اینکه در فکر سلطه بر دیگران باشید تمرکز بر کار خود نموده و از پیشرفت آن لذت ببرید. حرف زدن در خصوص آینده ملاکی برای نتیجه گیری نیست این تلاش و تلاش است که در آخر منجر به نتیجه ای دلچسب می شود.

مرداد

بی برنامگی و بی حوصلگی باعث شده که ندانید امروز بایستی چه کاری را انجام دهید ولی احساسی در وجوتان می گوید که همه کارها امروز به خوبی صورت گرفته و جلو می فرایند. اعتقادی که شما به خودتان و این که امروز همه چیز به خوبی پیش خواهد رفت دارید به شما قدرت و توانی مضاعف خواهد بخشید. بایستی از آن نهایت استفاده را برده و بی فایده آن را هدر ندهید. دیگران با دیدن عزم و اراده شما در کار کردن می توانند انرژی و انگیزه بگیرند.

شهریور

رویکرد مثبت و تعامل با دیگران باعث شده که اطرافیانتان علاقه مند به کار کردن با شما گردند. با این حال تمرکزی که روی رسیدن به اهدافتان دارید آنها را شگفت زده خواهد نمود. امروز ثباتی در احساساتتان وجود ندارد بنابراین بهتر است در خصوص مسائل عاطفی تصمیم گیری ننموده و آن را به روزهای دیگر بسپارید ولی از بروز دادن آن هراسی نداشته و سرکوبش نکنید.

مهر

در مکالمات و گفت وگوهایی که با دیگران دارید در تلاش هستید که با پیدا کردن نقاط مشترک به تقویت رابطه خود کمک کنید. البته این را هم در نظر بگیرید که برای برقرای ارتباط بیشتر نبایستی هر آنچه از طرف آنان گفته می شود را بپذیرید زیرا در آینده برای گفتن ایده ها و افکار خلاقانه خود به آن ها دچار مشکل خواهید شد. اجازه ندهید که غرور و تکبر جلوی پیشرفت و موفقیتتان را بگیرد. مطمئن باشید در خاتمه روز عملکرد خودتان را تحسین خواهید کرد.

آبان

در انتظار اینکه دیگران به احساست شما توجه نمایند ننشینید. این افراد اگر پای پیشرفت خودشان در میان باشد به خود شما هم توجه نمی نمایند چه برسد به احساساتتان! حقیقت را همان طوری که هست و بی هیچ کم و زیادی بیان نموده و ببینید چه اتفاقی خواهد افتاد. در زمینه روابط عاطفی سعی کنید آنچه در اطرافتان می گذرد را فراموش نموده و به جای این که تحت تاثیر شرایط محیطی قرار بگیرید به خواسته های قلبیتان توجه کنید.

آذر

امروز روز خود را با انرژی مثبتی شروع نموده اید. اگر در این روز تعطیل به محل کار خود رفتید همکارانتان از شما تمجید خواهند کرد و این شک را در دل شما ایجاد می نماید که آیا آن ها این کار را برای چاپلوسی و نفع خودشان انجام می دهند یا خیر. درست است که عقل حکم می نماید کمی شکاک باشید، ولی نباید تمام رفتار و سیاست هایتان را بر مبنای تردیدهایتان قرار دهید. امروز با دوستی که از آن دلخوری دارید صحبت نموده و مانع ادامه پیدا کردن کدورت ها شوید.

دی

اگر در روز تعطیل به سر کار خود رفته اید یکی از همکارانتان با کارهایشان نظم محیط کاریتان را به هم ریخته است. شما می توانید به کمک او بروید و اگر کاری از دستتان برمی آید برای او انجام دهید ولی حواستان باشد که بار مسئولیت خود را بر دوش شما نیندازد. با وجود این که به طور کلی فردی اجتماعی هستید و دوست دارید وقتتان را با دوستان و آشنایان بگذرانید، امروز احساس می کنید که احتیاج به تنهایی دارید و این احساس در حال حاضر می تواند برای شما مفید باشد، پس کمی زودتر به خانه رفته و با خودتان خلوت کنید.

بهمن

کمی داشتن اعتماد به نفس برای شما ضروری است. آنقدر خود را در رابطه با دیگران دست کم نگیرید. اگر به خود اطمینان نداشته باشید بدست آوردن عظیمترین چیزها هم برای شما بی ارزش خواهد شد. به جای این که از دیگران انتظار داشته باشید کمبودهایتان را جبران نمایند خودتان و در درون خودتان به دنبال آن بگردید. شریک زندگیتان را به عنوان شریک رازهای خود هم قرار دهید او به سادگی می تواند شما را در لحظات سخت کمک کند.

اسفند

امروز از پر حرفی خود کمی بکاهید. البته حرف زدن به شما احساس امنیت عاطفی می دهد که می تواند در پیشبرد کارهایتان موثر باشد ولی افراط در هر کاری مناسب نیست. زندگی شما مجموعه ای از تصمیمات کوچکی است که در هر لحظه می گیرید، پس انتخاب هایتان را با دقت بیشتری انجام دهید. تا زمانی که از احساستان مطمئن نشده اید با کسی که توجه شما را به خود جلب نموده است صحبتی نکنید.

تهیه شده: مجله اینترنتی خبرنگاران

منبع: setare.com
انتشار: 11 آذر 1399 بروزرسانی: 11 آذر 1399 گردآورنده: managore.ir شناسه مطلب: 1238

به "فال روزانه آدینه 26 خرداد 1396" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه آدینه 26 خرداد 1396"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید