عالم زاده: ساخت بوستان در عمق محله ها در دستور کار شهرداری کرمان

به گزارش ایستگاه بازی، خبرنگاران/کرمان با حضور شهردار کرمان و رییس و جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر کرمان، بوستان نرگس در شهرک بنی هاشم به بهره برداری رسید

عالم زاده: ساخت بوستان در عمق محله ها در دستور کار شهرداری کرمان

شهردار کرمان در حاشیه افتتاح این بوستان، با اشاره به پویش افتتاح شهرداری کرمان با شعار هر هفته یک افتتاح گفت: بوستان نرگس، هفتمین بوستانی است که در این پویش به بهره برداری رسید.

سیدمهران عالم زاده مساحت بوستان نرگس را 3000 متر مربع دانست و گفت: شهرک بنی هاشم از محله های هدف بازآفرینی است و افتتاح این بوستان می تواند در ارزش آفرینی این محله تأثیر زیادی داشته باشد.

عالم زاده با بیان این که این بوستان به وسایل ورزشی و تجهیزات استاندارد مجهز شده است، گفت: در طراحی و امکانات این بوستان، فضا و امکاناتی برای افراد دارای معلولیت در نظر گرفته شده است.

شهردار کرمان همچنین با اشاره به اینکه اصل توزیع عادلانه خدمات و امکانات، خدمت رسانی به مناطق محروم و تلاش برای تحقق خواسته های شهروندان ساکن در مناطق کم برخوردار، از جمله اولویت های این دوره از مدیریت شهری بوده است، گفت: همواره تلاش کردیم با توزیع عادلانه خدمات و امکانات در تمام مناطق شهر، به ویژه مناطق کم برخوردار، گام بلندی در راستای رفع مسائل شهروندان برداریم.

عالم زاده افزود: به همین دلیل نیز ساخت بوستان در عمق محله ها در دستور کار قرار گرفته است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 13 مهر 1399 بروزرسانی: 13 مهر 1399 گردآورنده: managore.ir شناسه مطلب: 1116

به "عالم زاده: ساخت بوستان در عمق محله ها در دستور کار شهرداری کرمان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عالم زاده: ساخت بوستان در عمق محله ها در دستور کار شهرداری کرمان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید