شورای فتوای امارات از موضع عربستان در تروریستی خواندن اخوان المسلمین حمایت کرد

به گزارش ایستگاه بازی، شورای فتوای شرعی امارات تاکید نمود، موضعش در قبال گروه ها و تشکیلاتها، همان موضع والیان امر در کشور است و هر گروه یا تشکیلاتی که در جهت فتنه عمل نموده و دست به خشونت بزند یا تحریک به آن کند همان گروه تروریستی است.

شورای فتوای امارات از موضع عربستان در تروریستی خواندن اخوان المسلمین حمایت کرد

به گزارش خبرنگاران، به نقل از خبرگزاری امارات، این مساله در نشست شورای فتوای شرعی امارت در روز دوشنبه مطرح شد که به صورت مجازی برگزار گردید، این نشست به ریاست عبدالله بن بیه رئیس این شورا بوده و در جریان آن بیانیه هیئت کبار علمای عربستان آنالیز شد. در این نشست به صندلی بزرگ شریعت در زمینه وحدت و هشدار نسبت به تفرقه و گروه های خارجی اشاره شد.

شورا حمایت کامل خود را از بیانیه هیئت کبار علمای عربستان خاطرنشان کرد که تاکیدی بود بر آنچه دولت امارات و عربستان درباره اخوان المسلمین صادر نموده و آن را گروهی تروریستی خواندند. این گروه در مخالفت با والیان امور بوده و سرکشی می نماید و از دل آن گروه های تندرو و خشونت طلب به وجود می آیند.

شورا از همه مسلمانان خواست تفرقه را کنار بگذارند و از همراهی چنین گروه هایی دست بردارند؛ گروه هایی که در جهت ایجاد فتنه و آشوب عمل می نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 6 دی 1399 بروزرسانی: 6 دی 1399 گردآورنده: managore.ir شناسه مطلب: 1290

به "شورای فتوای امارات از موضع عربستان در تروریستی خواندن اخوان المسلمین حمایت کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شورای فتوای امارات از موضع عربستان در تروریستی خواندن اخوان المسلمین حمایت کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید