ساشا شفر: شکایت باشگاه استقلال از من کذب است، سعادتمند مخالف مدیریت قبل بود

به گزارش ایستگاه بازی، فرزند وینفرد شفر می گوید خبر شکایت باشگاه استقلال از او کذب است.

ساشا شفر: شکایت باشگاه استقلال از من کذب است، سعادتمند مخالف مدیریت قبل بود

به گزارش ایستگاه بازی، در برخی اخبار منتشر شده، ادعا شده است که باشگاه استقلال به دلیل عدم تعهد ساشا شفر به قراردادش، از او شکایت نموده است.

این مساله واکنش پسر سرمربی سابق آبی پوشان پایتخت را به همراه داشت. ساشا شفر در گفت وگو با ایستگاه بازی در این رابطه اظهار کرد: . برخی به رسانه ها اخبار جعلی دادند ما این شرایط را می دانیم و از دروغ ها مطلع هستیم. این دروغ ها از یک عده افراد معین صورت می گیرد. از طرفداران استقلال میخواهم که به گفته های این افراد توجه نکنند.

او ادامه داد: آقای سعادتمند مدیرعامل جدید استقلال از ما درخواست کرد که آیا امکان پذیر است پرداخت مطالبات در امارات به تعویق بیفتد تا در آینده درباره آن بحت گردد؟ من از تماس او استقبال کردم چرا که به یاد دارم او مخالف مدیریت قبل بود و مسائل زیاد باشگاه را فهمیده بود ولی قادر به یاری کردن به ما نبود.

ساشا شفر در سرانجام گفت: ما توافق کردیم که به زودی وقتی کرونا مهار شد دیدار داشته باشیم تا پروازها به حالت عادی برگردد و بتوانیم همدیگر را ببینیم و درباره مسائل موجود صحبت کنیم. بعد از این خبر مثبتی که اعلام شده است، طرفداران از یک لحظه صلح آمیز استقلال راضی بودند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 14 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: managore.ir شناسه مطلب: 904

به "ساشا شفر: شکایت باشگاه استقلال از من کذب است، سعادتمند مخالف مدیریت قبل بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ساشا شفر: شکایت باشگاه استقلال از من کذب است، سعادتمند مخالف مدیریت قبل بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید