خبرنگاران 28 هزار زنجانی در طرح اقدام ملی مسکن ثبت نام نموده اند

به گزارش ایستگاه بازی، زنجان - خبرنگاران - مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان گفت: 28 هزار نفر در سطح این استان در طرح اقدام ملی مسکن ثبت نام نموده اند که از این تعداد 18 هزار نفر واجد شرایط هستند.

خبرنگاران 28 هزار زنجانی در طرح اقدام ملی مسکن ثبت نام نموده اند

جهت دریافت خدمات پتینه کاری با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

مسعود بیات منش روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار خبرنگاران اضافه کرد: تعداد 6 هزارو 500 نفر از وجدان شرایط دریافت مسکن مهر تا به امروز تأیید نهایی شده و نسبت به افتتاح حساب بانکی اقدام نموده اند.

مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان گفت: تا به امروز پنج هزارو 300 نفر وجه معین شده برای پرداخت در مرحله اول این طرح را واریز نموده اند.

بیات منش اعلام کرد: برای ثبت نام کنندگان در مرحله دوم طرح اقدام ملی مسکن نیز پیامک مبنی بر تکمیل پرونده و مدارک ارسال می گردد.

وی یادآوری کرد: روزانه پرونده 150 تا 200 نفر از ثبت نام کنندگان طرح اقدام ملی مسکن در استان زنجان تکمیل می گردد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان گفت: اجرای طرح اقدام ملی مسکن تا خاتمه دولت دوازدهم برنامه ریزی شده است که در استان زنجان نیز بر اساس سهمیه معین شده بیش از 10 هزار واحد مسکونی ساخته و به متقاضیان مسکن عرضه خواهد شد.

بیات منش اظهارداشت: مهمترین برنامه وزارت راه و شهرسازی برطرف دغدغه زمین برای مردم و فراوریکنندگان و از طرفی فراوری مسکن برای افراد متاهل مستاجر است.

وی اضافه کرد: واحدهای مسکونی در قالب طرح اقدام ملی مسکن در مناطق مختلف استان زنجان در دست اجرا است و این واحدها هنوز به مرحله افتتاح نرسیده اند.

منبع: ایرنا
انتشار: 14 آبان 1399 بروزرسانی: 14 آبان 1399 گردآورنده: managore.ir شناسه مطلب: 1179

به "خبرنگاران 28 هزار زنجانی در طرح اقدام ملی مسکن ثبت نام نموده اند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران 28 هزار زنجانی در طرح اقدام ملی مسکن ثبت نام نموده اند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید