حمایت 20 میلیارد تومانی بنیاد مستضعفان از خانواده های پُر نوزاد

به گزارش ایستگاه بازی، بنیاد مستضعفان در سال 99 به منظور یاری به تامین شیرخشک، پوشک و همچنین معیشت خانواده های پُرنوزاد و یاری هزینه خرید مسکن این خانواده ها مبلغ 20 میلیارد تومان را تخصیص داد.

حمایت 20 میلیارد تومانی بنیاد مستضعفان از خانواده های پُر نوزاد

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، بنیاد مستضعفان در سال گذشته به منظور حمایت از خانواده های پُرنوزاد و احتیاجمند کشور، مبلغ 20 میلیارد تومان را تخصیص داد که این اعتبار در سه بخش یاری هزینه خرید مسکن، یاری به تامین شیرخشک و پوشک و همچنین یاری معیشتی، در اختیار این خانواده ها قرار گرفته است.

بر اساس این گزارش، طی سال 99، از اعتبار 20 میلیارد تومانی مذکور، نزدیک به 9 میلیارد تومان برای تامین مسکن 175 خانواده پرنوزاد تخصیص یافت و هریک از این خانواده ها، به طور میانگین بیش از 50 میلیون تومان یاری بلاعوض برای تامین مسکن دریافت کردند.

همچنین طی سال گذشته، بنیاد مستضعفان به منظور یاری به تامین مایحتاج این خانواده ها مبلغ 6 میلیارد و 500 میلیون تومان را برای حمایت از 588 خانواده واجد شرایط تخصیص داد.

علاوه بر این موارد نیز، در سال گذشته مبلغی معادل 5 میلیارد تومان برای یاری به تامین پوشک و شیرخشک مورد احتیاج خانواده های پرنوزداد کشور از سوی بنیاد مستضعفان پرداخت شد.

یاری هزینه های مصوب بنیاد برای حمایت از خانواده های پرنوزاد به وسیله کمیته امداد و در قالب طرح رحمت در اختیار واجدان شرایط این طرح قرار می گیرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 4 تیر 1400 بروزرسانی: 4 تیر 1400 گردآورنده: managore.ir شناسه مطلب: 1618

به "حمایت 20 میلیارد تومانی بنیاد مستضعفان از خانواده های پُر نوزاد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمایت 20 میلیارد تومانی بنیاد مستضعفان از خانواده های پُر نوزاد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید