تبریز، امید نمازی: شاید در نیم فصل دوم نه من باشم و نه برخی بازیکنان ذوب آهن، عملکرد ما در نیمه دوم شرم آور بود

به گزارش ایستگاه بازی، امید نمازی، سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان عملکرد تیمش در نیمه دوم دیدار مقابل تراکتورسازی تبریز را شرم آور توصیف کرد.

تبریز، امید نمازی: شاید در نیم فصل دوم نه من باشم و نه برخی بازیکنان ذوب آهن، عملکرد ما در نیمه دوم شرم آور بود

به گزارش ایستگاه بازی از تبریز، امید نمازی بعد از شکست 4 بر یک تیم فوتبال ذوب آهن مقابل تراکتورسازی تبریز گفت: بعضی مواقع در فوتبال دو نیمه متفاوت را شاهد هستیم و امروز این را دیدیم. ما در نیمه اول عملکرد بسیار خوبی داشتیم، اما با آغاز نیمه دوم و عدم تمرکز، مسابقه را از دست دادیم. بازیکن تعویضی و ذخیره تیم تراکتورسازی بعد از اینکه گل اول این تیم را به ثمر رساند باعث شد شیرازه تیم ما از هم پاشیده گردد. اگر بخواهم رُک و راست صحبت کنم باید بگویم عملکرد ما در نیمه دوم شرم آور بود. هیچ کار ما روی اصول و برنامه هایی که کار نموده بودیم، انجام نشد. حتی ما بعد از اینکه 2 بر یک عقب افتادیم دست از اشتباهات خود برنداشتیم و با تداوم اشتباهات گل های سوم و چهارم را دریافت کردیم.

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن ادامه داد: من در رختکن نیز به بازیکنانم گفتم نباید این گونه مرتکب اشتباه می شدیم. وقتی در نیمه اول و مقابل 80 هزار طرفدار پرشور تراکتورسازی به آن خوبی بازی کردیم دیگر نباید در نیمه دوم عملکردی اینگونه متفاوت نسبت به نیمه اول می داشتیم. در حال حاضر چهار بازی تا خاتمه نیم فصل اول باقی مانده است و ما باید تمام کوشش خود را انجام دهیم تا هر چهار دیدار را با پیروزی پشت سر گذاشته و 12 امتیاز ممکن را کسب کنیم. اگر این اتفاق رخ ندهد شاید در نیم فصل دوم نه من و نه برخی از بازیکنان ذوب آهن دیگر در این تیم حضور نداشته باشیم.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا بازیکنان تیمش تحت تأثیر جو 80 هزار نفری استادیوم یادگار امام (ره) قرار گرفته بودند یا خیر، گفت: نتیجه ای که به دست آمد نمی تواند دلیلش این موضوع باشد. اگر ما عملکرد نیمه اول را تکرار می کردیم، قطعاً نتیجه این (شکست 4 بر یک ذوب آهن) نمی شد. ما تمرکز خود را از دست دادیم و بازی را به جایی بردیم که تحت فشار قرار گرفتیم. من بارها در تمرینات این شرایط را گفته بودم تا به تیم ضربه وارد نگردد، اما یک قسمت از زمین به دلیل بی تجربگی یا هیجان بازیکنان ما خالی و همین باعث می گردد که نتیجه را از دست بدهیم. به هرحال در زمان عقب افتادن از تراکتورسازی تأثیر طرفداران بیشتر به چشم می آمد. شما بعد از جلو افتادن حریف دیدید که این تیم چقدر راحت به گل های بعدی نیز رسید.

نمازی در پاسخ به این سؤال که آیا ذوب آهن به شوک احتیاج دارد یا خیر؟، گفت: این موضوع مربوط به مدیرعامل و هیئت مدیره است. در واقع اگر تصمیم به نبودنم باشد، من تابع هستم. تیم ما خوب است و امروز نیز یک نیمه فوتبال عالی را ارائه کردیم. به هرحال اگر شرایط تقصیر من است شاید من باید بروم. من به عنوان یک مربی شک ندارم که در بلندمدت می توانیم تیم را بهتر کنیم، ما از همان ابتدای فصل مشکل داشتیم و شما یادتان هست که تبریزی را از دست دادیم و فک حبیب زاده شکست. این مسائل باعث شد که در برخی بازی ها بازنده شویم. با این حال امروز نشان دادیم که می توانیم بازی خوبی ارائه کنیم. البته باید در این مدت ارائه بازی خوب را از 45 دقیقه بیشتر نموده و به 65، 75 و 90 دقیقه برسانیم. بازیکنانم باید در تمرکز خود بیشتر دقت و بازی را مدیریت نمایند. من به تیمم ایمان دارم. ما مصدوم های زیادی داشته ایم که به دلیل همین آسیب دیدگی ها مجبوریم تغییراتی ایجاد کنیم. این مسائل به تیم ضربه زده است. در بازی امروز فقط 45 دقیقه خوب بودیم، اما با اتحاد و کوشش بیشتر می گردد که شرایط خوب به تیم بازگردانده گردد.

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن در خاتمه گفت: دلیلی وجود نداشت که برد نیمه اول را به راحتی در نیمه دوم از دست بدهیم. ما وسط زمین یک لیدر می خواستیم که تیم را جمع کند. ضمناً من هرچه داد می زدم کسی صدایم را نمی شنید.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 7 فروردین 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: managore.ir شناسه مطلب: 92

به "تبریز، امید نمازی: شاید در نیم فصل دوم نه من باشم و نه برخی بازیکنان ذوب آهن، عملکرد ما در نیمه دوم شرم آور بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تبریز، امید نمازی: شاید در نیم فصل دوم نه من باشم و نه برخی بازیکنان ذوب آهن، عملکرد ما در نیمه دوم شرم آور بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید