بیانیه سفارت آمریکا در بیروت درباره سفر فرمانده سازمان تروریستی سنتکام به لبنان

به گزارش ایستگاه بازی، سفارت آمریکا در بیروت در بیانیه ای جزئیات سفر فرمانده سازمان تروریستی آمریکایی سنتکام در غرب آسیا به لبنان را شرح داد.

بیانیه سفارت آمریکا در بیروت درباره سفر فرمانده سازمان تروریستی سنتکام به لبنان

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، سفارت آمریکا در بیروت، امروز (چهارشنبه)، در بیانیه ای جزئیات سفر کنت مک کنزی فرمانده سازمان تروریستی آمریکایی سنتکام به لبنان را شرح داد.

به گزارش پایگاه خبری لبنان24، سفارت آمریکا در بیانیه یادشده بیان نمود که کنت مک کنزی در سفری یک روزه به لبنان با میشل عون رئیس جمهور لبنان در کاخ بعبدا دیدار کرد.

طبق این بیانیه، دو طرف بر اهمیت حفظ امنیت و ثبات لبنان و حاکمیت این کشور و همچنین شراکت قوی آمریکا و ارتش لبنان تأکید کردند.

در این بیانیه همچنین اشاره شده است که برخی مسئولان و افسران منطقه مرکزی خاورمیانه به اضافه دورتی شیا سفیر آمریکا در بیروت و رابرت ماین وابسته نظامی آمریکا، مک کنزی را در این سفر همراهی کردند.

به گزارش لبنان 24، مک کنزی در این سفر با برخی از سیاستمداران و نظامیان لبنانی از جمله نمایندگانی از وزارت دفاع و ارتش لبنان دیدار داشت.

در این گزارش همچنین اشاره شده است که فرمانده سازمان تروریستی سنتکام در سفارت آمریکا در بیروت با برخی افراد دیدار داشته است.

این دیدار در حالی صورت گرفت که به گفته منابع لبنانی، شماری از مردم لبنان در اعتراض به ورود مک کنزی به این کشور و دخالت های آمریکا در امور لبنان تجمع اعتراضی به راه انداختند (جزئیات بیشتر).

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 15 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: managore.ir شناسه مطلب: 1058

به "بیانیه سفارت آمریکا در بیروت درباره سفر فرمانده سازمان تروریستی سنتکام به لبنان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیانیه سفارت آمریکا در بیروت درباره سفر فرمانده سازمان تروریستی سنتکام به لبنان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید