بررسی چگونگی همکاری بیشتر با وزارت نفت در جلسه کمیسیون انرژی

به گزارش ایستگاه بازی، یک عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی از دیدار نوروزی اعضای کمیسیون انرژی با وزیر نفت و مرور اقدامات اجرا شده در سال 98 و تلاش برای همکاری پررنگ تر در سال جاری خبر داد.

بررسی چگونگی همکاری بیشتر با وزارت نفت در جلسه کمیسیون انرژی

علی بختیار در گفت وگو با ایستگاه بازی ضمن تشریح جلسه امروز کمیسیون انرژی مجلس بیان کرد: امروز دیدار نوروزی اعضای کمیسیون انرژی با وزیر نفت و معاونین ایشان انجام و اقدامات و همکاری های اجرا شده در سال 97 مرور شد. همکاری بین کمیسیون انرژی و وزارت نفت در سال 97 باعث شد با افتتاح پالایشگاه ستاره خلیج فارس در تولید بنزین به خود کفایی برسیم.

وی در ادامه اظهار کرد: از سوی دیگر با افتتاح اکثر فازهای پارس جنوبی به دستاورد بزرگی رسیدیم. در تولید گاز در میدان پارس جنوبی از قطری ها جلو زدیم.

نماینده مردم گلپایگان در مجلس شرح داد: برنامه هایی برای همکاری بیشتر بین کمیسیون انرژی و وزارت نفت در سال 98 بررسی شد تا ان شاءالله در سال 98 بتوانیم در حوزه انرژی و به ویژه نفت در بخش بالا دستی و پایین دستی به موفقیت هایی برسیم.

وی در ادامه تاکید کرد: واقعیت این است که امروز همکاری بین کمیسیون انرژی و وزارت نفت برای فروش نفت و توسعه پالایشگاه به طور جدی در حال اجرا شدن است. فروش نفت ما اکنون وضعیت خوبی دارد. ان شاءالله در سال 98 با همکاری بیشتر بین کمیسیون انرژی و وزارت نفت هم در بحث ها توسعه ای و هم در بحث فروش به موفقیت ها خوبی دست خواهیم یافت. اما اکنون به دلیل اینکه درشرایط تحریم هستیم و عده ای به دنبال توقف فروش نفت ما هستند نمی توانیم عدد و ارقام فروش نفت را رسانه ای کنیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 12 تیر 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: managore.ir شناسه مطلب: 175

به "بررسی چگونگی همکاری بیشتر با وزارت نفت در جلسه کمیسیون انرژی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بررسی چگونگی همکاری بیشتر با وزارت نفت در جلسه کمیسیون انرژی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید