اولین میزبانی عربستان از کشتی کچ زنان با شرایط خاص

به گزارش ایستگاه بازی، یک رقابت بین دو کشتی کچ کار زن در عربستان برای اولین بار برگزار گردید.

اولین میزبانی عربستان از کشتی کچ زنان با شرایط خاص

ایسنا به نقل از foxnews نوشت: عربستان برای اولین بار میزبان یک رقابت کشتی کچ بین زنان بود که در آن ناتالیا ئو لیسی اوانس برابر هم قرار گرفتند. عربستان مدتی است که میزبانی رویدادهای مهم کشتی کچ را با پرداخت هزینه گزاف به سرمایه داران این کمپانی بر عهده گرفته است و رقابت های این کشتی گیران نیز در استادیوم ملک فهد جده برگزار می گردد.

با این حال عربستان اجازه رقابت کشتی کچ کاران زن را نداده بود تا اینکه در رقابت های پنجشنبه شب برای اولین بار این اجازه داده شد تا دو کشتی کچ کار زن در این کشور برابر هم رقابت نمایند.

در این رقابت ناتالیا توانست برنده مبارزه گردد. این کشتی کچ کار کانادایی- آمریکایی دو بار کمربند قهرمانی زنان را در این رشته به دست آورده است.

عربستان در ادامه کوشش های خود برای تغییرات اجازه این مبارزه را در کشور خود داد تا تمایز بالا در این کشور را نسبت به گذشته نشان دهد. البته این دو کشتی گیر با پوششی روی رینگ حاضر شدند که مسئولان عربستانی خواسته بودند.

در این رقابت و در جدال مهم براک لزنر با کین ولاسکوئز دو قهرمان سابق UFC برابر هم قرار گرفتند که لزنر به راحتی حریف خود را شکست داد.

همچنین تایسون فیوری قهرمان سریالی سنگین وزن بوکس دنیا توانست بران استرومن را ناک اوت کند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 30 آذر 1398 بروزرسانی: 30 آذر 1398 گردآورنده: managore.ir شناسه مطلب: 534

به "اولین میزبانی عربستان از کشتی کچ زنان با شرایط خاص" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اولین میزبانی عربستان از کشتی کچ زنان با شرایط خاص"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید